EUROTRANSIT

APIE PROJEKTĄ

PAPRASTA

Sudarę vieną sutartį, jūs galite naudotis visų platformos partnerių paslaugomis ir jums nebereikės sudarinėti atskirų sutarčių visoje Eurazijos Ekonominės Sąjungos ir Europos Sąjungos šalių teritorijoje.

Viena paraiška – pateikę šią paraišką jūs gaunate visų muitinės procedūrų, reikalingų visame judėjimo maršrute, tvarkymo paslaugas.

Nereikalinga įvedinėti duomenų rankiniu būdu – sukūrus paraišką visus dokumentus automatiškai apdoroja partneriai. Kilus klausimams mūsų specialistai duomenų patikslinimui patys susisieks su vairuotoju.

PATIKIMA

Visi mūsų partneriai yra patikrintos muitinės tarpininkavimo ir draudimo bendrovės. Turinčios licencijas, suteikiančias teises atlikti muitinės operacijas, taip pat – finansinių įsipareigojimų vykdymo garantijas savo šalies muitinės įstaigoms.

GREITA

Nesvarbu kiek jūs turite skirtingų prekių, vieną ar 100, partneriai tuo pat metu atlieka reikiamų duomenų apie jas apdorojimą ir vertimą į kalbą šalies, į kurią jos įvežamos, bei reikiamos muitinės procedūros įforminimą.

TAUPU

Nemokamų skambučių telefono numeriai visose šalyse

Ekskliuzyviniai partnerių pasiūlymai. Jums nereikės nei papildomai ką nors forminti, nei papildomai mokėti pasienyje prieš įvažiuojant į šalį.

PATOGU

Visa sienos kirtimui reikalinga informacija bus persiųsta vairuotojui sms‘u, taip pat e-paštu ir Push pranešimu per mobiliąją Eurotransit programėlę

Darbas su visomis sąskaitomis iš asmeninės kliento paskyros.

Paslaugų apmokėjimas jums patogia forma: banko pavedimai, Visa ir Mastercard kreditinės kortelės, elektroniniai pinigai, sms į trumpąjį numerį jūsų sąskaitos papildymui.

PROFESIONALU

Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba dirba 24 val. / 7 d. savaitėje.

Nemokami skambučių (toll free) numeriai visose platformos šalyse.

Teisinė pagalba visomis kalbomis 24 val. paroje.

Mes bendraujame su muitine už jus – bet kokioje situacijoje mūsų specialistai susisieks su muitine ir profesionaliai atsakys į visus iškilusius klausimus.